Hipnoterapia- pewność siebie

Kurs z zakresu hipnoterapii oraz zmiany osobistej

– pewność siebie i przebudowa własnego Ja

 19-21 sierpnia

godziny:

  • piątek 13:00-20:00
  • sobota 10:00-20:00
  • niedziela 10:00-14:00

Cena każdego z modułów kursu 670 zł

Nasze konto bankowe:

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów
00-801 Warszawa, ul. Chmielna 98
26 1440 1185 0000 0000 1457 3453
Tytuł wpłaty: Zawodowy Kurs Hipnozy (Imię i Nazwisko)

Kurs Hipnozy jest rekomendowany przez Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Program

  1. Wprowadzenie do przedmiotu nauczania. Cele, metody i oczekiwane efekty szkolenia. Objaśnienie założeń programowych i zapoznanie się z zalecaną literaturą.
  2. Kodeks etyczny hipnoterapeuty.
  3. Zasady i procedury budowy indukcji hipnoterapeutycznej.
  4. Indukcje dostosowane do jednostek chorobowych, czyli…. gotowe teksty.
  5. Temat przewodni- cztery rodzaje mózgów i związane z nimi problemy.

Kursy prowadzone są przez Grzegorza Halkiew oraz współpracujących Trenerów z dużym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Rozpoczynamy od wykładów teoretycznych, większość czasu zajmą ćwiczenia praktyczne. Wszystko w oparciu o specjalnie opracowany dla Państwa bogaty skrypt.

Na zajęciach praktycznych nasi słuchacze poznają techniki hipnoterapii. Po ukończeniu kursu i pozytywnym złożeniu egzaminu absolwenci otrzymają Dyplom o ukończeniu kursu hipnoterapii (ze zdjęciem) w języku polskim i angielskim.

Absolwenci po zdaniu egzaminu otrzymają również zaświadczenie szkolne potwierdzające ukończenie kursu i zdobycie wiedzy, umiejętności i kwalifikacje – uprawniające do prowadzenia działalności terapeutycznej zgodnie z programem ukończonego kursu i zgłoszoną działalnością gospodarczą.

Zapisz się na kurs

Wiele osób uważa, że aby zmienić swoje życie, wystarczy dużo czytać i myśleć o swoim sukcesie, a wszystko samo się zmieni.

Zapewne Ty jednak należysz do tych osób, które zdają sobie sprawę z tego, że takie myślenie samo w sobie do niczego nie prowadzi. Czas na to, aby przestać się oszukiwać. Nie pozostawiaj swojego sukcesu w rękach przypadku. Sukces trzeba zaplanować. To nic złego, ale musisz to przyznać przed sobą. Prawda jest taka, że aby odnieść sukces, nie wystarczy się MOTYWOWAĆ, ale trzeba przede wszystkim DZIAŁAĆ. Duża część ludzi sabotuje swoje działania podświadomie, ale gwarantuję Ci, że jest też wiele osób (kto wie, może Ty także do nich należysz), które wiedzą, jak wykorzystywać swoją podświadomość i gotowi są na dobre zmiany.

Jak zapisać się na Kurs?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając: imię i nazwisko adres E-mail numer telefonu.

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz.