Grzegorz Halkiew

Szkoła Hipnozy

Najnowsze badania w neuropsychologii podkreślają znaczenie ludzkich intencji w procesie konstruowania rzeczywistości. Badania te wskazują, że przynajmniej 80% wszystkiego, co jest spostrzegane jako zewnętrzne, jest wewnętrznie tworzone przez umysł .
Ludzkie intencje są procesem psychologicznym, w którym rzeczywistość jest konstruowana.

„Intencja jest siłą, która porządkuje informacje w świadomości” . Intencja koncentruje uwagę, a to, co jest zauważone, staje się „rzeczywiste”. 1)

Niektórzy teoretycy motywacji sugerują, że niezbędne jest napięcie pomiędzy pożądanym rezultatem a obecną rzeczywistością- napięcie, które to napędza proces osiągania celu. Jest to newtonowskie myślenie. Opiera się na założeniu, że siła lub pęd są koniecznymi częściami procesu zmiany. Ten typ myślenia zakłada niezgodność pomiędzy obecną rzeczywistością a rzeczywistością pożądaną, która wyzwala siłę, konieczną do osiągnięcia celu. Kwantowe postrzeganie jest zdolnością widzenia intencjonalnego. Teoria kwantowa dostarcza nowej możliwości przez zasugerowanie, że kreowanie jest raczej wynikiem koncentracji, niż siły. W perspektywie kwantowej, gdy zmieniamy naszą koncentrację, życie ukazuje się inaczej.

Ucząc się technik hipnozy poznasz lepiej swój umysł i staniesz się bardziej świadomy rzeczy, z których wcześniej nie zdawałeś sobie sprawy. Wszystko stanie się wyraźniejsze, będziesz więcej widzieć i słyszeć. Poczujesz, że życie znowu w tobie pulsuje. Każdy może się doskonalić i każdy posiada niepowtarzalne możliwości rozwoju. Każdy człowiek jest ważny, różnimy się tylko wyglądem, sposobem ekspresji.Tylko pełne zrozumienie mechanizmów działania ludzkiej psychiki pozwoli przekroczyć jej ograniczenia.

W świecie może narodzić się wiele filozofii, ludzie mogą wyjść poza niejeden dogmat, ale tylko poprzez pełne zrozumienie mechanizmów podejmowania takich a nie innych decyzji, poprzez pełne poznanie siebie, ludzie mogą uwolnić się od ograniczeń.

Gdy już nauczysz się przekraczać granice i je pokonywać, znajdziesz się w zupełnie innym świecie. Wtedy poczujesz, jak dużo w życiu straciłeś, nie biorąc tego, co mogłeś wziąć.

Na moich stronach www zaproponuję tobie oprócz wielu darmowych informacji, ciekawe szkolenia. Przekaże ci całą wiedzę. Ja także przeżyłem niejedną trudną chwilę, ale dzięki temu zdołałem wiele się nauczyć i wykorzystać w praktyce to, co przekażę tobie. Dzięki tym szkoleniom staniesz się nie tylko jeszcze lepszym, skuteczniejszym, pewniejszym i szczęśliwszym- to przecież oczywiste- staniesz się przede wszystkim naprawdę dopiero teraz sobą. Prawdziwym sobą. Masz na tyle wyobraźni, aby siebie poznać?

Dodatkowo dla pragnących pogłębić swoją wiedzę zaproponuję warsztaty, na których poznasz strukturę otaczającego ciebie świata- dowiesz się, dlaczego wiele osób stosuje magię planowania i co dzięki niej osiągają. Odtąd sam będziesz mógł ułatwić sobie życie stosując w praktyce dobytek tysięcy lat pogłębiania wiedzy przez szamanów, mnichów i joginów.

Oprócz tego poznasz techniki bioterapii, świadomego śnienia, a nawet techniki jasnowidzenia i regresji oraz doznań z wyjść poza ciało- OBE. Jest tylko kilku trenerów na świecie, którzy zamiast powszechnie znanych filozofii przekazują czyste techniki.

Jeżeli potrzebna jest tobie pomoc, dowiesz się o terapii NLP, terapii hipnozą, uzdrawianiu. Poznasz Model Miltona, czyli specyficzny język odziaływujący z niesłychana mocą na podświadomość. Poznasz będące już klasyką zwroty językowe takie jak: “Nie to, czego nie wiesz, jest źródłem twoich kłopotów, lecz to, co uważasz, że nie jest ich źródłem, wywołuje twoje kłopoty. A to, co wiesz, nie wiedząc, że to wiesz, jest źródłem jeszcze większych kłopotów!”

Zapraszam na Zawodowy Kurs Hipnozy Energetycznej oraz warsztaty

Grzegorz Halkiew

Hipnoza

– Certified Hypnotherapist- American International Association 2007
– Specialized Certification of Advanced Hypnotherapy- American School of Hypnosis and Alternative Healing, Rene A. Bastarache- 2007
– Certyfikat “Hipnoza z Psychoanalizą”- National Federation of Spiritual Healers of Poland, Dolnośląska Izba Uzdrowicielska 2006
– Dyplom ukończenia szkolenia w zakresie stosowania technik hipnozy i NLP- stopień I i II Instytut Neurolingwistyki A. Batko, L.Dębski 2005
– Dyplom Szkoły Hipnozy Ośrodka Szkoleniowego Akasha Siergiej Litwinow- Jurij Mokriszczew 2004
– Certificate The Silva Ultra Seminar- Silva International Inc. Laredo, Texas USA 1997
– Dyplom Kursu Podstawowego Metody Silvy nr.7864 1996

 

NLP

– Certyfikat Trener NLP wydany przez Stowarzyszenie Tenerów NLP w Polsce nr.909/05
– Treining Design Specjalist- Instytut Neurolingwistyki A.Batko 2005
– Certificate of Completion in the NLP Empower You Workshop- The Australasian Institute of Neuro-Linguistic Programming . 2004
– Certyfikat Mistrza Praktyka NLP- Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce oraz Instytut Neurolingwistyki . 2004
– Certyfikat Praktyka NLP- ST NLP w Polsce oraz Instytut Neurolingwistyki 22 lutego 2004

Inne

– Ustawienia systemowe metodą B.Hellingera- Gerhard Welper, Instytut Ustawień Systemowych w Taunusie 2008
– Voice Dialogue w praktyce- Joy Manne 2008
– Puja Śri Śiwy- Mahendra Kumar Bhardwag, Haridwar, Indie 2007
– Dolmeny- praca z polami energoinformacyjnymi- Ar Luchis Pustota, Gelendżyk, Rosja 2007
– Metoda harmonizacji narządów i układów organizmu ludzkiego, W.M. Bronnikov- nr.:Kr312 Swietłana Dorzak 2007
– 5_rytmów 2007
– Szkoła Miłości Życia- Tantra nr.:POL.005 Ar Luchis Pustota 2006-2007
– MER-KA-BA Flower of Life, Tom de Winter 2006
– DEIR- nr.:W-wa.0014 2006
– Alfabet magiczny dr. Eugeniusz Fajdysz, Fundusz Psychologii Transpersonalnej przy Europejskim Stowarzyszeniu Psychologii Transpersonalnej 2006
– Kurs Doskonalący z Bioenergoterapii-Jerzy Strączyński- 2006
– Warsztat Szamański- Wojciech Jóźwiak 2006
– Konstalacje rodzinne metodą Berta Hellingera – dr Joy Manne 2004
– Higher-Self Therapy, Angels and Guides Workshop Laureli Blyth 2004
– Szkoła Bioenergoterapii i Metafizyki Tigrana Chaczaturiana- 1997-2001

Dodaj komentarz