Kwantowa Hipnoterapia Duszy

Zapraszam na kurs, którego celem jest praktyczne nauczenie się czym jest kwantowa świadomość, jaka jest w niej rola imaginacji oraz jak wzbudzać zmiany w polu Matrixa. Kurs jest połączeniem technik Konstelacji Rodzinnych i Hipnoterapii- odwołuje się do pamięci komórkowej ciała, jak i pól energoinformacyjnych.

Prowadzenie: Grzegorz Halkiew

16-18 września 2016

 • godziny zajęć
  • piątek 15:00 – 20:00
  • sobota 10:00 – 20:00
  • niedziela 10:00 – 15:00

Miejsce: Adamowizna, ul.Dobra 4

Cena: 1370 zł

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

wypełnij Zgłoszenie

Kwantowa Hipnoterapia Duszy (Soul Quantum Hypnotherapy)

Częstotliwości drgań energii naszych dusz wypełnionych oczekiwaniami, jak i częstotliwości naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone wzajemnie ze sobą. Ciało fizyczne ma swoją pamięć, nawyki i przyjemności; ciało emocjonalne swoje, a ciało mentalne jeszcze inne. Podejrzewam, że oczekiwania wyższego JA, też nie do końca jest spójne z tym, co wyprawia na Ziemi Twoja dusza, która podlega różnym rodzajom uwiedzenia przez Świat.

Ponieważ oczekiwania wielu Twoich pod osobowości, zamieszkujących do tego poszczególne Twoje ciała, mogą się od siebie znacznie różnić – wywołuje to wewnętrzny dysonans, blokady i w konsekwencji – rezultaty odmienne od oczekiwanych.

Możesz wówczas doświadczać oporu pomiędzy tymi pod osobowościami lub wręcz jawnego konfliktu i oddzielania duszy od ciała. A to prowadzi do życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziesz przez życie niepewnym krokiem, bez pełnej mocy. Na wiele sposobów zagubiony.

Czy masz poczucie, że Twoje wnętrze – dusza, duch i ciało nie są zestrojone wzajemnie? Czy czasami czujesz się nieugruntowany i wyobcowany?  Czy jest sposób na to, by odzyskać siebie prawdziwego?

Metoda Quantum Soul Hypnotherapy sprawia, że następuje prawdziwe kwantowe PRZEDEFINIOWANIE DUSZY. Następuje połączenie zasobów z celami, działania z oczekiwaniami, świadomości z podświadomością.  Gdy sprowadzisz świadomość do wszystkich swoich ciał – fizycznego, podosobowości duszy i ducha – Twoja wyjątkowość rozpromieni Twoje życie, Twoje związki i Twoje otoczenie.

To nowe, kwantowe ujęcie zjawiska hipnozy otwiera przed Tobą przeogromne możliwości.

Gdy świadomość przebudzonego Twojego ducha łączy się z komórkami ciała, powoduje to gruntowną i wyraźnie odczuwaną zmianę. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości, w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens, wspierane są z najwyższych wymiarów Twojej Jedności. Dzięki Quantum Soul Hypnotherapy nie tyle osiągasz swoją pełnię, co spełnienie, na które tak długo, być może czekałeś.

Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami duszy, otwierasz swojemu ograniczonemu, wielowymiarowemu „ja” drzwi do doświadczania nowych rzeczywistości, poza czasem i przestrzenią (NeuroTransgresja). Pojawiają się zdarzenia, które dla małego „ja” wyglądają zupełnie jak cuda. Gdy na scenę wkracza twoje większe JA, zmiany, które z czysto fizycznego punktu widzenia wydają się niemożliwe, albo wymagające dużo czasu i wysiłku, stają się faktem.

Kiedy Twoja dusza i ciała funkcjonują jako jednolita całość, niczego nie brakuje. Jako jedność jesteś najwyższą, kreatywną siłą i suwerenną jednostką. Dostęp świadomością do poziomu Matrycy czyni Quantum Soul Hypnotherapy tak potężnym procesem, który przynosi coraz bardziej spektakularne rezultaty.

Zaproponowane przez nas ćwiczenia to proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciał i duszy z Matrycą Doskonałości na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią i światłem, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i postępujące. Trwałe, ponieważ kiedy Twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie to pozostają już na tej wyższej częstotliwości.

Zmiany nie mają końca, ponieważ dusza nie zna granic. Postępowanie ścieżką rozwoju powoduje interaktywne procesy, w których dusza stymuluje komórki ciała fizycznego do harmonizowania się z coraz wyższymi częstotliwościami duszy. Tym samym staje się ten proces PRZEDEFINIOWANIEM DUSZY i TĘCZOWEGO CIAŁA FIZYCZNEGO.

Patrząc z strony moich doświadczeń z neurotransgresją, to mózg jak i serce pełnią rolę anten, a raczej przekaźników informacji pomiędzy wyodrębnionymi polami.

Umysł jest aurycznym polem konkretnego człowieka (które też można podzielić na segmenty, ale nie ma teraz potrzeby), jest zbiornikiem indywidualnych doświadczeń jak i wpisów z obszaru protogenetycznego. Jest też siedzibą id, ego i superego.

Mózg łączy pole umysłu z sercem, które to łączy z pozostałymi polami zewnętrznymi.

Mamy więc dwa obiegi, mały łączący umysł z mózgiem, jak i duży łączący serce z polami zewnętrznymi. Energetyka człowieka może być więc w trzech stanach, w stanie dominacji ego, w stanie dominacji pól zewnętrznych, jak i w stanie koherencji, czyli spójności fazowej fal.

Stan koherencji pozwala na interwencje hipnotyczne czyli zmiany ram doświadczeń zarówno w obszarze wewnętrznym, jak i zewnętrznym. O obszarze wewnętrznym mówi hipnoterapia klasyczna, a o obszarze zewnętrznym hipnotyczne terapie kwantowe (neurotransgresja).

Kwantowa Hipnoterapia Duszy (Soul Quantum Hypnotherapy)

Zapraszam na kurs, którego celem jest praktyczne nauczenie się czym jest kwantowa świadomość, jaka jest w niej rola imaginacji oraz jak wzbudzać zmiany w polu Matrixa. Kurs jest połączeniem technik Konstelacji Rodzinnych i Hipnoterapii- odwołuje się do pamięci komórkowej ciała, jak i pól energoinformacyjnych.

Prowadzenie: Grzegorz Halkiew

Kurs  odbędzie się dnia: 16-18 września 2016

 • godziny zajęć
  • piątek 15:00 – 20:00
  • sobota 10:00 – 20:00
  • niedziela 10:00 – 15:00

Miejsce: Adamowizna, ul.Dobra 4

Cena: 1370 zł

Zgłoszenie

wypełnij Zgłoszenie

 

{youtube}GhLyDCWdSsM{/youtube}

Program kursu

 • kwantowy paradygmat hipnoterapii
 • przestrzeń uzdrawiania
  • odzyskiwanie duszy
  • uzdrawianie relacji w związkach i relacjach (rodzice, partnerzy, dzieci, inni)
  • uzdrawianie karmy
  • uzdrawianie konkretnych jednostek chorobowych
  • praca z polem Uniwersalnej Świadomości

Kwantowa Hipnoterapia Duszy (QSH) poprzez balans przywraca równowagę i przepływ energii w ciele zatracony dawno temu i objawiający się np. brakiem lub ograniczonym dostępem do wspomnień z dzieciństwa; pomaga w problemach z apatią jak i z wyrażaniem emocji np. po wypadkach, narkozie, znieczuleniu. Pozwala odzyskać siły witalne, rozpoznać i przekształcić nieświadome systemy obronne i blokady, przepracować traumy, żałobę, trudne doświadczenia życiowe oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia. Pomaga zharmonizować pracę narządów wewnętrznych oraz wzmocnić system energetyczny i odpornościowy człowieka. Jest wspaniałym sposobem na terapię dla dzieci i dorosłych pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami.

Artykuły dodatkowe:

– fizyka kwantowa dla opornych

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?


Zgłoszenie uczestnictwa wyślij poprzez poniższy formularz

  {jcomments off}