Akademia Doskonalenia Zawodowego

Polski Instytut Neurotransgresji oraz Cech Naturopatów i Hipnotyzerów powołały do życia Akademię Doskonalenia Zawodowego- Naturopata.

Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata jest niepubliczną placówką oświatową, a absolwenci Akademii po ukończeniu kursów otrzymują zaświadczenie o zdobyciu wiedzy i kwalifikacji na podstawie par.18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r  (Dz.U.Nr 34, poz.186).

Wykładowcy Akademii posiadają przygotowanie pedagogiczne i są instruktorami w swoich zawodach.

Kadra nauczycielska:

 • Grzegorz Halkiew- nauczyciel hipnozy, bioenergoterapii, biomasażu, coachingu, ustawień systemowych oraz rozwoju osobistego.
 • Elżbieta Katarzyna Kędzierska- nauczyciel hipnozy, bioenergoterapii, biomasażu.
 • Mirosława Chlebowska- nauczyciel hipnozy, coachingu.

Hipnoza podprogowa (energetyczna)

Kurs Hipnoza podprogowa energetyczna prowadzony jest przez Grzegorza Halkiew oraz współpracujących Trenerów z dużym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Rozpoczynamy od wykładów teoretycznych, większość czasu zajmą ćwiczenia praktyczne. Wszystko w oparciu o specjalnie opracowany dla Państwa bogaty skrypt.

Wybitny psycholog społeczny, Robert Cialdini, w swojej książce pt. „Wywieranie wpływu na ludzi” (2009) sformułował listę zasad, która sprawia, że łatwiej poddajemy się oddziaływaniu innych osób. Ale to są zjawiska łatwe do obserwacji i pozwalające szybko zidentyfikować szantaż emocjonalny. Czasami jednak masz nieodparte wrażenie, że chęć ulegania wychodzi od Ciebie, że jest Twoim pomysłem, pomimo że w efekcie końcowym, to Ty na tym tracisz. I rodzi się w wówczas w Tobie pytanie:

Czy istnieje oddziaływanie podprogowe?

Podprogowe w tym znaczeniu, że zachodzi poniżej progu powszechnej percepcji.

Neurolog dr David Perlmutter oraz antropolog medyczny dr Alberto Villoldo połączyli siły, by się tego dowiedzieć. Nasz kurs Hipnozy energetycznej pokazuje, jak używać najnowszych odkryć naukowych niezwykle spójnych z technikami charyzmatycznego oddziaływania. Dajemy zestaw praktycznych narzędzi do świadomego kierowania swoim życiem. Adeptów naszej szkoły boją się nawet inni trenerzy hipnozy wiedząc, że po tym kursie ciebie już nikt nie zmanipuluje.

Informacje organizacyjne

Data: 29 września- 1 października 2017

godz.zajęć:

 • piątek 13:00-20:00
 • sobota 10:00-20:00
 • niedziela 10:00-15:00

 Program

 • zjawisko polaryzacji i rezonansu
 • empatia, technika sczytywania komunikatów, czy ich nadawania?
 • rola rapportu w oddziaływaniu podprogowym
 • człowiek nawykowy, czy samoświadomy
 • zarządzanie emocjami
 • kanały percepcji, czy kanały podporządkowywania?
 • zasady hipotezy przyczynowości formacyjnej
 • hipnoza podprogowa- zasady i techniki

Kurs Hipnoza podprogowa energetyczna jest rekomendowany przez Cech Naturopatów i Hipnotyzerów, posiada też gwarancję satysfakcji.

Zgłoszenie uczestnictwa wyślij poprzez poniższy formularz

  Witaj w świecie hipnozy!!!

  katowice.jpg

  Jednym z podstawowych celów Polskiego Instytutu Neurotransgresji jest rozprzestrzenianie wiedzy na temat terapii, w tym również terapii w hipnozie zapoczątkowanej przez Franciszka Mesmera.

  Od kilku już lat, korzystając z pomocy Polskiego Instytutu Neurotransgresji, organizujemy dwu i trzydniowe warsztaty hipnozy.

  Ze względu na przekazywaną wiedzę jak i umiejętności kadry szkolącej są to zdecydowanie jedne z najbardziej profesjonalnych warsztatów hipnozy w Polsce i jak do tej pory jedyne, których ukończenie potwierdzone jest zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej i upoważnia do zawodowego stosowania hipnozy w praktyce terapeutycznej.

  Kurs pozwala zdobyć wiedzę i doświadczenie praktyczne, przygotowujące do posługiwania się hipnozą w pracy z ludźmi- dodatkowo przyśpiesza rozwój osobisty.

  Zadaniem naszego kursu jest wszechstronne szkolenie uczestników w różnych rodzajach hipnozy energetycznej tak, aby po jego ukończeniu mogli samodzielnie stosować hipnozę w praktyce.

  Organizacja kursu ma na celu wykorzystanie przerw w nauce do utrwalenia zdobytych umiejętności na poziomie świadomym i nieświadomym.

  Kursy hipnozy i hipnoterapii  przeznaczone są dla naturoterapeutów, psychoterapeutów, lekarzy, psychologów oraz dla osób, chcących poznać hipnozę dla własnych prywatnych celów..

  Zapoznaj się też z informacjami na temat  naszej Akademii Doskonalenia Zawodowego oraz zobacz listę kursów hipnozy